Apie mane

cropped-cats3.jpg

Sveiki atvykę į mano mažą pasaulėlį. Aš esu Milda, arba kitaip – mosp. Paprasčiausias dalykas – apie save rašyti daug neturiu ką, tiesiog esu dizaino studijas baigusi ir jau dirbanti mergina, kurios vienas iš pagrindinių hobių yra rašymas ir šis blog’as yra jau mano antras bandymas rašyti viešai, pirmasis, dar visiškai jaunas ir paprastas, tačiau kiek nepavykęs ir vaikiškas, tegu lieka ilsėtis užmirštų blog’ų erdvėje.

Kodėl rašau apie kosmetiką? Tiesiog dėl to, kad mane žavi šis menas, ir, tai puiki galimybė tobulėti ir sujungti du pomėgius – rašymą ir kosmetiką. Taip pat labai mėgstu išbandyti naujus produktus, arba jau senai esančius parduotuvėse, tik dar nenaudotus ir aptarti ar pakalbėti apie juos. Dažniausiai iki aprašydama produktą, jį panaudoju bent dvi ar tris savaites tam, kad pilnai suprasčiau kaip jis veikia mane ir galėčiau kuo plačiau jį apžvelgti.

Taip pat šiose įrašuose norėčiau su jumis dalintis savo darbais (dar keli maži hobiai, tokie kaip daiktų, aksesuarų ir papuošalų gamyba), deja, tam ne visada atrandu laiko. Ir galų gale norėčiau tai apibūdinti kaip paprasčiausių pomėgių blog’ą, nes tiesiog negalėčiau išskirti vieno ar kito dalyko, taip neatimdama kažkokios savo vidinės dalelės.

Tikiuosi tai, ką rašau jus sudomins, o mane sekti ir naujausius įrašus pamatyti galite Instagram ir Facebook. O norintiems bendradarbiauti ir pabendrauti mano el. paštas: mospblog@gmail.com

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: