12 Pans Of Christmas 1 mėnesio apžvalga

Net ir tada, kai nerašiau blogo, buvau labai aktyvi Project Pan bendruomenėje, kurioje užbaigiau ir labai nemažą dalį savo produktų. Pamenu, jog šie įrašai taip pat sulaukdavo populiarumo, todėl manau, kad pasidalinti šiuo projektu ir tuo, ką sunaudojau, turėtų būti labai smagu.

Kas nežinote, project pan yra skirtas savo kolekcijos mažinimui, produktų užbaigimui ir tuo pačiu supratimui, kiek vis dėlto užtrunka pabaigti vieną ar kitą produktą. Šis reikalas sparčiai populiarėja visame pasaulyje, ypač tuo metu, kai kalbama apie vartojimo mažinimą, todėl internete galima rasti ne vieną ir ne dvi bendruomenes, kurios apie tai kalba. Didžiausia, ko gero, būtų Instagram, po to sektų Youtube, Reddit, o gal ir kelios Facebook grupės.

Pirmą kart pamačius project pan man pasirodė gan keista, kam gali patikti dalintis nedailintomis murzinų nuo naudojimo palečių nuotraukomis, kuriose dugnas šviečia labiau nei pats produktas. Bet logiką vis tik pamačiau. Apie tai kalbėjau ir prieš pertrauką nuo blogo, net buvau pradėjusi ir jau užbaigiau 25 iki 25-ių, kas labai padėjo suvokti produktų naudojimo ypatumus ir laiką, kurį tai trunka, prieš perkant naujas paletes ar kitus produktus, kurie būdavo ale atsargai. Bet apie tai norėčiau parašyti plačiau atskirame įraše.

Taigi, pradėkime nuo to, kas tas 12 Pans of Christmas – mes pasirenkame 12 produktų, kuriems norėtume skirti dėmesį iki Kalėdų, kaip ir akivaizdu. Instagram yra grupelė merginų, kurios kalbėjosi ir sprendė ką rinksis, kada pradės ir kokius tikslus užsibrėš. Tai savo projektą taip pat pradėjau ten. Ką pasirinkau prieš mėnesį, įkeliu:

Trumpai tariant, mano atnaujinimų data pasirinkta 25, tačiau dėl labai užimtos praeitos savaitės, į blogą keliu tik šiandien.

Mano pasirinkimai buvo daugiausia produktai, kurios tikėjausi užbaigti dar šiemet, tačiau dėl nedidelės intrigos į sąrašą įkėliau ir keletą, kurie greičiausiai net nepamatys didelio progreso per tris projekto mėnesius.

Tad po mėnesio naudojimo, pradėkime nuo to, ką sugebėjau užbaigti:

IMG_1321

Šį mėnesį tai trys produktai, kurie, buvo akivaizdu baigsis greit. Colourpop pagrindas tapo vienu iš Holly Grail produktų, kurie greičiausiai atsidurs kartojamų produktų sąraše, Maybelline Age Rewind maskuoklis kartojamas nebe pirmą kart vėl gi, yra mylimiausių sąraše, o Lancome Eau De Bouquet kvepalų minis buvo pirktas tik pabandymui, bet negaliu pasakyti, kad man prilipo. Tad šių pilno dydžio nepirksiu.

Toliau, progresas:

IMG_1326

Pradėsiu iš kairės į dešinę.

Užbaiginėti nagų lakus man sunkiausia, nes turint gerą bazę manikiūras man išsilaiko apie savaitę. Tad per mėnesį juo naudojausi tris kartus, bet bent jau kol kas dar nepabodo.

Doctor Brandt Paakių kremo taip pat nereikėjo daug, o ir reguliarios rutinos su milijonų produktų nėra man labai įprastos, todėl galėjau šiuo produktu naudotis ir dažniau.

Pearlessence auksinė kaukė. Kaip ir minėjau įvade, ne pati mėgstamiausia ji mano, naudoju gal labiau, kad sunaudoti, ir tai matosi.

page

Visos sekančios nuotraukos ant balto rankšluosčio yra darytos prieš mėnesį, o ant kailio – praeitą savaitę.

Rankų kremas – labai sunkus ir riebus, todėl nėra mano mėgstamiausias, nors su rankų kremais man iš vis sunku. Tad naudojau 3 kartus. Tokiu tempu vargu ar pavyks užbaigti, bet bent jau koks progresas bus puiku. O ir žiema artėja.

page2

Su Body Shop kūno sviestu reikalai panašūs, bet progreso daugiau. Tad gal kitą mėnesį jau turėsiu vieną pabaigtuką!

page3

Lūpų balzamą naudoju gan intensyviai ir esu juo labai patenkinta.

page4

Wet n Wild lūpų šveitiklis. Gal kada padarysiu ir apžvalgą, tai daug neplepėsiu, bet kol kas naudoju kartą per savaitę, ir esu patenkinta.

page5

Rival De Loop bronzeris/blushas/highlighteris, naudotas pakankamai, tačiau kaip labai nekeista su Baked formulėmis, net ir naudojant kasdien tris mėnesius, vargu ar didelis progresas matysis.

page6

Ir pabaigai, Revolution magnetinis šešėlis. Progreso atrodo daugiau, negu iš ties, nes produktas praktiškai skaitytųsi palaidas, jei ne magnetinės dalelės jame. Bet pastarąjį mėnesį šį šešėlį labai pamėgau, tad ir naudojau nemažai.

Tad toks tas mano mėnuo. Šią savaitę dar apžvelgsiu ir užbaigtus mėnesio produktus, o kitą pasidalinsiu dar vienu project pan’u, kurį tęsiu nuo pat metų pradžios ir planuoju vieną gan įdomią apžvalgą.

Kadangi čia tvarkos dar kurį laik nebus, tai siūlau apsilankyti mano Facebook ir Instagram paskyrose ir ten mane pasekti. Taip pat tikiuosi, kad apžvalga jums patiko! Taip pat laukiu komentarų, nes man taip gera grįžti ir jums rašyti, tad ryšys iš jūsų man taip pat svarbus!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: