Colourpop Precision Brow Colour

Colourpop kosmetiką aš tiesiog myliu, ir kasmet laukiu to nemokamo pasaulinio siuntimo akcijos, kaip greičiausia, ir dauguma jūsų. Todėl šiandien, noriu pasidalinti su jumis produktu, kurį naudoju jau metus, praktiškai kasdien, ir, greičiausia naudosiu dar bent jau pusmetį, dėl jo skalsumo – antakių pomadą.

Tikras darbas yra užbaigti pilną indelį antakių produkto, ypač tada, kai aplink vis atsiranda nauji, įdomūs, gražiai įpakuoti produktai. Bet esu užsispyrusi, tikrai noriu pažiūrėti, kiek laiko, naudojant kasdien, man užtruks “pribaigti“ Colourpop pomadą, kuri, mano akiai man šiek tiek tamsi. Žinot, principo reikalas.

Tai va. Produktą nusipirkau lapkričio gale, tai, ko gero, gruodį bus lygiai metai, kai šis produktas man tarnauja, kiek jo liko – matosi viršutinėje nuotraukoje. Ir per tą laiką jo nenaudojau gal tik kokią savaitę ar dvi, o taip, tai praktiškai 5-6 kartai savaitėje. Ir, žinokit, man patinka, tik, kaip minėjau, mano akiai kiek tamsus, bet štai ką gauni, kai perki internetu.

IMG_0958

Pardavėjo aprašymas:

EN: for perfectly sculpted, waterproof, budge-proof brows. create the look you want with the easy to use formula, from soft and natural to bold and defined, your brows will look on point all day.

NET WEIGHT 3.0g (0.11oz)

LT: Tobulai suformotiems, vandeniui atspariems ir nenutrinamiems antakiams. Sukurkite kokį tik norite įvaizdį, su šia, lengvai naudojama formule – nuo lengvų ir naturalių, iki ryškių ir apibrėžtų – jūsų antakiai atrodys puikiai (?) visą dieną.

Svoris 3.0 gr.

IMG_0962

Naudojimas:

EN:

STEP ONE – using an angled synthetic brush, apply in short hairlike strokes along the brow line.

STEP TWO – define your arches and apply the remainder of product lightly through the front of the brows to create a natural gradient effect.

STEP THREE – blend out colour with a spoolie.

STEP FOUR top with gel for extra definition and hold.

LT:

1 ŽINGSNIS – kirstu sintetiniu šepetėliu aplikuokite produktą antakių augimo linijoje, tarsi pieštumėte mažus plaukelius.

2 ŽINGSNIS – formuokite antakių pradžią su ant šepetėlio likusiu produktu, taip sukurdami natūralų perėjimo efektą.

3 ŽINGSNIS – suliekite spalvą antakių šepetėliu (tuo, kuris panašus į blakstienų tušo šepetėlį)

4 ŽINGSNIS – dėl papildomo laikymo, ant viršaus užtepkite antakių gelio.

Sudėtis: Cyclohexasiloxane, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Silica, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Polyethylene, Synthetic Beeswax, Hydrated Silica; MAY CONTAIN: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891).

IMG_0971

Mano nuomonė: Kaip ir minėjau pradžioje, man patinka šis produktas, nepaisant to, kad antakiuose jis ir atrodo kiek tamsus.

Pati konsistencija pasirodė labai maloni, ne per daug vaškinė ir lengvai manipuliuojama ar nuvaloma. Manau netoli būtų kreminio šešėlio, bet už Mac Paint Pot’us tikrai minkštesnė. Tačiau kai produktas išdžiūsta, jis tikrai laikysis labai tvirtai visą dieną, ir lengvai jo nenutrinsi. Bent jau man nepavyko. Tiesa, su prausikliu ar miceliniu vandeniu išsivalys be problemų, taip pat nebus ir taip, kad laikys jis kelias dienas. Tiesiog šio produkto paskirtis ne tokia.

Žinoma, kaip ir su visomis pomadomis, net ir turint 3 gramus, juos naudosite labai ilgai, todėl, nors ir sutikčiau, kad dėl to galima paišlaidauti ir kokiam Anastasia produktui, bet naudojant šį, man kažkaip nieko kito ir nesinori, o pagalvojus, kad jo kaina viso labo 6,5 doleriai, tai džiugina dar labiau.

Kadangi mano antakių plaukeliai nėra problematiniai ir jų yra nemažai – man daug dailės jiems nereikia, tačiau kaip ir minima pardavėjo aprašyme, su šiuo produktu tikrai nesunku pasirinkti, kokių antakių norisi tą dieną – jie gali būti tiek blokiniai, tiek vos vos paryškinti, jei norisi tik lengvo atspalvio.

Mano pasirinkta spalva Cool Cocoa yra tikro, šalto tono tamsi ruda, tačiau būtent tokia, kuri tinka mano antakiams ir odos atspalviui.

Tam, kad šis produktas ilgai išliktų kaip šviežias, sąžiningas dangtelio užsukinėjimas yra būtinybė.

Tad mano nuomonė aiški – gera kaina, ilgai laikantis produktas – verta. Jei nepabos ar nesinorės išbandyti ir kitų produktų, tikrai pirksiu dar kart.

Kaina: 6,50 USD. Rasti galite čia, tačiau siūlau palaukti nemokamo pristatymo visame pasaulyje akcijos, kitu atveju siuntimas kainuos apie 10 USD.

Kadangi čia tvarkos dar kurį laik nebus, tai siūlau apsilankyti mano Facebook ir Instagram paskyrose ir ten mane pasekti. Taip pat tikiuosi, kad apžvalga jums patiko! Taip pat laukiu komentarų, nes man taip gera grįžti ir jums rašyti, tad ryšys iš jūsų man taip pat svarbus!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: