Mano kosmetikos kolekcija 2019

Turiu pripažinti, kad rašyti apžvalgos man kažkaip nesinorėjo, todėl pagalvojau, gal galime turėti lengvą pradžią, kai neįpareigojančiai papasakosiu, kas naujo, kas seno ir kas gražaus čia slypi.

Kas dar neskaitėte mano blogo anksčiau, įkeliu seną įrašą, kuris, mano akimis yra gėdingas – Mano kosmetikos kolekcija 2018, kurioje buvo visko tiek, kad net ir dabar žiūrėdama nuotraukas jaučiu kažkokią paniką.

Tuo metu mano požiūris į visą šį reikalą buvo ganėtinai iškreiptas, nes maniau, kad kuo daugiau, reiškia kuo geriau, tačiau net ir mano vidus rėkė, kad kažkas su visu tuo negerai. Per metus savo kolekciją sumažinau keletą kartų, dalį produktų sunaudodama, dalį produktų parduodama ar atiduodama artimiausioms draugėms.

Dabar mano kolekcija telpa į vieną nedidelį stalčiuką spintoje, taip pat šiek tiek priemonių turiu ir vonioje, bet situacija visur gerokai pagerėjusi.

Tad greit ir paprastai, pradėsiu nuo dviejų stalčiaus priekyje esančių dėžučių – jose yra mano highlighteriai, pavieniai bronzantai, sausos pudros, šešėlių vienetukai ir visokia kitokia smulkmė, kuri arba dar neišpakuota, arba patogiai laukia dėžutės viršuje, kol bus naudojama. Šone viršuje esančioje knygelėje yra visas mano Project pan progresas su sužymėtais produktų likučiais, tad ši knygelė visai čia į temą.

IMG_0720

Toliau, pačiame centre, kasdien naudojami šepetėliai. Kadangi jie reikalauja prausimosi, todėl šiuo metu kibirėlyje jų yra nemažai. Dažniausia čia gyvena kokie 5-6 kasdieniai šepetukai.

IMG_0724

Kadangi palečių taip staigiai neišnaudosi, jų dar turiu 13. Jei skaičiuotume paletes, kurias sutalpinau į magnetines, greičiausiai priskaičiuočiau ir dar daugiau, tačiau net ir 13 verčia mane pasukti galvą, kaip jas greičiau užbaigti.

IMG_0713

Palečių stabilumą palaiko lūpų dažai (jų, nuo beveik 50, sugebėjau sumažinti iki 19, skaičiuojant ir visus šveitiklius bei vazelinus) ir į kitą vazelę telpantys maskuokliai, tušai, akių pieštukai. Gal ir atrodo kiek netvarkinga, tačiau viską atrasti be galo lengva.

IMG_0715

Juokinga kartoti “tas už to, o tas prie to“, todėl toliau prieisime prie odos priežiūros produktų, kurie gyvena su skystomis pudromis, bazėmis ir kitais produktais, nedideliuose buteliukuose. Vis dar turiu bėdą su veido serumais, bet jie intensyviai naudojami, tad neužsibus. Už jų galite matyti švarius šepetukus.

IMG_0718

Ir kolekciją užbaigsiu tiesiog dar keliais kosmetikos produktais, kurie arba laukia savo dienos, arba yra gan intensyviai naudojami. Dauguma vėl gi, odai.

IMG_0719

Na, o pabaigai, maža galerija iš mano paskutinio, būtent kosmetikos priemonių inventoriaus, kurį dariau birželį. Šiuo metu dar keletas produktų yra užbaigta, bet paskutinį metų inventoriaus skaičių parodysiu tik gruodį. Tikiuosi ir telefonų naudotojai galės šią galeriją matyti.

Tad šiam kartui tiek – nepamirškite sekti manęs naujame instagram puslapyje, kuris greitu metu pradės pildytis, ir facebook’e. Taip pat, jei pamatėte produktus, apie kuriuos norite išgirsti, rašykite, ir būtinai juos apžvelgsiu.

Bučiuoju, ir iki!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: