Grįžtu

Kažkaip be proto sunku pradėti šį įrašą… Atrodo ieškau tinkamų žodžių, bet eilinį kart rašau, kas ant liežuvio galiuko. Aš čia, grįžtu, ir stengsiuosi likti.

Prieš keletą savaičių, supratau, kad, ko gero, laikas. Per metus tylos, aš vis dar norėjau rašyti. Praktiškai kiekvieną dieną dėliojausi pastraipas galvoje, taip ir nebaigdama tekstų ir bijodama atsidaryti šį puslapį, bet šiandien buvo pirmas kartas nuo anų metų spalio, kada prisijungiau čia, įkvėpiau, ir labai apsidžiaugiau, kad tai, ką darau vis dar skaitoma ir peržiūrų kiekis tik sąlyginai mažesnis nei prieš tai buvusiais metais. Sunku net apsakyti, kaip tai gera. Ačiū jums. Iš visos širdies.

Kur aš buvau? Nenoriu labai plėstis, gal daugiau papasakosiu einant laikui, atskiruose įrašuose, tačiau jei labai trumpai, tai man reikėjo pailsėti nuo visko, persidėlioti prioritetus ir mintis, susitvarkyti su vidinėmis problemomis, ir sustodama net nenumaniau, ar dar kada barškinsiu klaviatūrą būtent šiame bloge.

Per metus pasikeitė daug kas. Sugalvojau išbandyti vegetarizmą (šiuo metu esu prisijaukinusi peskatarizmą (peskatarianizmą??)), atrodo ši dalis sekasi gan neblogai, tačiau, deja, ko ne tuo pat metu teko užbaigti ilgai kurtus santykius, ir dabar, pradedant naują etapą, atrodo pati nesižinau, nei kas aš, nei kur einu, nei ką darau, nei ką suprantu. Žinau tik tiek, kad noriu rašyti. Apie ką, dar nuoširdžiai nežinau. Nei kiek. Iš ties, neturiu visiškai jokio plano.

Iš dalies noriu likti prie to, ką dabar darau – project pan, taip pat noriu daryti ir apžvalgas, kurias darydavau, tačiau šiuo atveju, kalbėti apie mums prieinamus produktus už prieinamas kainas, nuo ko buvau stipriai nutolusi. Todėl dabar neliks apžvalgų apie produktus iš JAV puslapių, kuriems reikia tarpininko paslaugos, jei produktas nebus mūsų rinkoje.

Žinoma, taip pat su laiku apsitvarkysiu ir puslapio dizainą ir visą tvarką, nes norisi naujo ir šviežio, bet kadangi šiandien pirmas kartas, kai prisijungiu, tad reiks luktelti.

Faktas tas, kad man svarbu rašyti apie produktus, kuriuos išbandau ir turiu nuomonę, nesvarbu, teigiama ji, ar neigiama, bet tuo pačiu noriu tam tikram daiktui suteikti šansą ir prieš rašydama apžvalgą, jį išbandyti ne vieną, ir ne du kartus. Todėl nuo šiol ir produktų nuotraukos nebebus tokios sterilios ir naujos, nes noriu, kad matytųsi, jog produktas naudotas ir mylėtas, ypač, jei fotografuojamas ne tą pačią dieną, kai gaunamas.

Apžvalgų kiekis mažės, vietoj 3 apžvalgų, kurias rašiau iki šiol, įrašus planuojuosi du kartus savaitėje, turint mintyje, kad mano turinį dabar užims project pan, kuriuos šiuo metu darau du – automatiškai ir du update įrašai, tada tuštieji produktai, o jei nepersigalvosiu, gal susigalvosiu apžvelgti ir mėnesio meiles, nemeiles ir visi panašūs vienkartiniai įrašai. Kitaip tariant, noriu rašyti realistiškai – neapsikrauti produktais, o daug dėmesio skirti ir jų naudojimui, taip, nors ir turint daug produktų, tačiau jų nekaupti “kolekcijoje“ tik tam, kad parašyčiau apžvalgas.

Šiuo metu taip pat esu įsimylėjusi vegetarišką virtuvę ir išbandau tikrai nemažai receptų, tai gal jums būtų įdomu taip pat pamatyti vieną ar kitą iš mano mėgiamiausių? Žinoma, nuotraukų kokybės jiems trūks, nes gaminu aš tik labai vėlais vakarais, bet jei tai netrukdo – kodėl gi ne.

Tai va, atrodo žinau tik tai, kad nežinau nieko, planas yra kažkoks, o kas gausis, bus matyt. Tad ačiū visiems apsilankiusiems, pasigedusiems ir laukusiems, tai reiškia labai daug. Be galo.

Susitiksime ketvirtadienį – greičiausia, su nauja, seno, mylėto produkto apžvalga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: