25 by 25: Ketvirto Project Pan mėnesio apibendrinimas: Naujas kvėpavimas?

Iš peržiūrų galiu spėti, kad jums patinka stebėti mano Project Pan mėnesio apžvalgas, todėl ir pati nekantrauju jas rašyti. Šį mėnesį labai paprastai, lengvai ir trumpai, kaip man sekėsi ir kas pasikeitė per šį laikotarpį.

Šis mėnuo, kaip ir minėjau ankstesniuose įrašuose, buvo ganėtinai sudėtingas emociškai, galbūt net pavadinčiau jį vienu iš sudėtingiausių aplamai. Todėl kosmetika nebuvo tame pirmame plane, bet šiokio tokio progreso pasiekiau, ne tiek projekte, kiek galvoje.

Vis labiau linkstu į minimalizmą ir nors kol kas labai sunku skirtis su kosmetika ir tai darau tik su produktais, kurių nenaudoju arba draugei paklausus, ar galiu kažką rekomenduoti, perleidžiu vieną ar kitą produktą, tačiau kiti aspektai mano gyvenime tampa paprastesni. Šį mėnesį išsivalėme spintą, pasilikdami daiktus, kurie mums patinka ir yra naudojami, susitvarkėm virtuvę, išmetėm labai senus, o dar visai neblogus, bet senus prieskonius užbaiginėjam, pradėjom maistui išleisti gana nedideles sumas ir daugiau gaminti namuose ir jaučiu, kad mano santykis su parduotuvėmis tampa sveikesnis, vietoj to, kad sėdėčiau internete kone ieškodama kokį čia šešėliuką nusipirkus daugiau ieškau receptų, skaitau straipsnius, svajoju apie gražią gyvenamą vietą arba iš vis užsiimu ne su kompiuteriu susijusia veikla. Tikrai labai geras jausmas.

Šiuo metu gaunu šiek tiek PR – vieną, dvi siuntas per mėnesį ir kažkodėl jaučiu, kad jos tuo pačiu palaiko mano blogą ir suteikia motyvacijos rašyti toliau. Tik kartais erzina požiūris, kad jei jau gavai, tai tau produktas patikti negali. Bet koks tikslas parsiduoti už dušo želė indelį aš taip pat nežinau. Tačiau rašau kaip manau ir bent kol kas man visi produktai pasirodė neblogi, o kai kuriuos jų naudoju kasdien ir po apžvalgos.

Ką užbaigiau:

Rugsėjo mėnesį teoriškai neužbaigiau nei vieno produkto, tiesa žemiau matysit kas atsitiko su vienu produktu. Bet užbaigiau vieną tik Instagrame darytą projektą, o jį pakeičiau kitu. Jo apžvalgas darau mėnesio gale, bet tik ten, nes nenoriu perkrauti ir šios platformos. Bet turint du projektus jaučiu, kad šiek tiek daugiau pramaišau produktus tarpusavyje ir jie mažiau pabosta, nei, kad naudočiau tą patį diena iš dienos. O užbaigtų produktų iš šio projekto kitą mėnesį manau tikrai bus.

Progresas:

dukaukes10

Skin Food veido kaukė: Net nepamenu ar šį mėnesį ją iš vis naudojau. Vargu. Vis tik man ji vis dar patinka ir tikiuosi spalį naudosiu ją kiek daugiau.

IMG_9793

Pagaliau matau progresą ir su Jeffree Star Lip Scrub. Esu sakiusi, kad šis produktas man pasitarnaus rudeniop, kada lūpoms reikia šiek tiek daugiau dėmesio.

IMG_9790

Pagaliau į rankas paėmiau ir Jeffree Star Lip Ammo, kuri, nors turi mažai progreso, bet jo turi. Labai džiugina.

IMG_9784

The Ordinary Rose Hip Oil vis tik mano veidui labai netinka, todėl pasiduodu ir pribaigsiu kaip aliejų plaukų galiukams prieš plovimą. Spoileris: šį produktą kitą mėnesį tikrai užbaigsiu. The Ordinary Peeling solution. Nedideliais žingsneliais judam link tikslo. Vis dar jaučiu, kad naudoju per retai.

IMG_9781

Bell Cosmetics makiažo pagrindas. Šiuo metu man labiausiai patinka naudoti skirtingus makiažo pagrindus kasdien, todėl šio progreso nepavadinčiau išimtimi, taip pat testuoju ir naujus produktus, todėl šis yra atidėtas į šalį. Essence Camouflage maskuoklis. Naudojau šiek tiek pataupydama, nes kitą savaitę planuoju parašyti apie skirtumus tarp jo ir naujo Camouflage+. Bet nuo dabar produktas pilnu pajėgumu grįžta į naudojimą.

IMG_9771

Pagaliau panaudojau ir šią kombinaciją, Fenty Pro Filt’r vis dar nėra tas makiažo pagrindas, kuris limpa kasdienai ar šiaip kažkaip ypatingai man patinka, o Catrice šį kart yra tas produktas, apie kurį kalbėjau viršuje. Kadangi jo naudoju nedaug, o kolekcijoje tikrai turiu daugiau nei pakankamai man tinkančių spalvų, jį perleidžiu į geresnes rankas, kur jis tikrai bus panaudotas. Nesu įsitikinusi ar Fenty nelaukia toks pat likimas. Tačiau tokiu atveju man kyla klausimas, ar produktą pakeisti kitu ar tiesiog išbaukti iš sąrašo ir nebesukti galvos? Bet kokiu atveju, kitą mėnesį parašysiu ką nusprendžiau, bet patarimai labiau nei laukiami.

IMG_9772

Rich Curl Enhancing Cream, labai stabiliai naudojamas ir vis dar patinkantis produktas. Tikiuosi iki projekto galo (per metus) pavyks jį užbaigti.

duseseliai210

Artdeco Stick Eyeshadow. Šį kart – net milimetras produkto buvo sunaudota. Visai savim didžiuojuosi, nes jį labiau naudoju kaip bazę akių šešėliams, kurią uždengiu blizgučiais, nes šiaip man ji būtų kiek per tamsi.

duseseliai10

H&M kreminis akių šešėlis. Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad kreminiai produktai ne man, todėl ir šis nėra išskirtinis. Tiesa, naudoju truputį po truputį, bet žinau, kad daugiau jų nepirkčiau, vis tik sausi produktai man patinka labiau.

dupiestukai10

MAC Soar lūpų pieštukas. Išjudėjom ir su šiuo produktu, šį mėnesį turim jo kone centimetru mažiau! Tikrai naudojau ir eksperimentavau su šiuo produktu, o ir spalva man labai patinka.

dumuilai10

Vis Plantis muilas su salicilo rūgštimi. Buvau įsitikinusi, kad šį mėnesį tai bus tas mano vienintelis užbaigtas produktas, tačiau nors ir kone permatomas, bet vis dar čia. Liko nebe daug.

duakiupiestukai10

Ir pabaigai – Colourpop akių pieštukas. Progresas apie centimetrą, ne dėl to, kad naudojau kaip akių produktą, bet užsikabinau eksperimentuoti su lūpomis. Tai kol išbandžiau šį su visais turimais viršutiniais sluoksniais ir blizgesiais, matau, kad ne taip mažai ir sunaudojau. Esu visai patenkinta, ir mano smalsumas taip pat.

Šį mėnesį man vis dar liko užbaigti 15 poduktų iš kurių vienas jau atras savo naujus namus, bet aš vis dar nesu apsisprendusi, keisti šį produktą ar tiesiog išbraukti.

Tikiuosi jums buvo naudingas šis straipsnis, o šio puslapio naujienas sekti galite Facebook puslapyje ir Instagram paskyroje. Taip pat nepamirškite ir komentarų, man labai svarbu jūsų pastebėjimai, kritika ir įspūdžiai apie jūsų naudojamus produktus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: