Kaukių mėnuo: 2 savaitė. Mengxilan Snail Moisturizing ir Crystal Collagen Gold Powder Eye Mask

Šią savaitę mano kaukių rutina buvo konkretus balaganas. Tik trečiadienį prisiminiau, kad kažką darau, o pirmąją kaukę užsidėjau tik vakar vakare. Dėl to mano pasirinkimas buvo labai paprastas, kad kaukių poveikiai stipriai nesipyktų pasirinkau labai drėkinančias ir skirtingas – paakių ir veido kaukes, iš man visai negirdėtų, tačiau visur apkalbėtų firmų.

Ką gi, grįžus į darbą fiziškai, emociškai dar reikia su tuo susitaikyti, todėl kartais net geriau pirmą savaitę dirbti jos pusę, arba bent kiek mažiau. Kol grįžti į ritmą, o tada vėl gali varyti, taip kaip varei iki atostogų.

Kaip ir minėjau aną savaitę, kaukių sudėčių nenagrinėsiu, nepaisant to, kad net nenumanau, kas jų sudėtyse, nes ant pakuočių užrašai, deja, net nepažįstama kalba, už kurios galėtum kabintis. Žinau drėkina, o drėkinimo visada reikia.

Mengxilan Snail Moisturizing Hydrating Essence Mask:

IMG_7740

IMG_7747

20180614_225528

Mano nuomonė: Nepaisant to, kad plonos kaukės ir mano uždėjimo įgūdžiai kažkur prasilenkia, aš labai labai nustebusi, kokia pridrėkinta mano oda jautėsi po 20 minučių. Vau! Tikrai toks jausmas, jog būtų gavusi drėgmės dozę. Tiesa, dabar naršiau, kad prekė iš Ali, ir šiek tiek dvejopos mintys – kaip ir darbą atliko puikiai ir tikrai galėčiau pavadinti atradimu, tačiau, nors ir neseku sudėčių, su prekėmis iš šių puslapių nerizikuoju. Tad iš vienos pusės rekomenduoju visiškai, iš kitos, verta žinoti iš kur produktas perkamas.

Kaina: +- 0,99 USD. Įsigyti galite Aliexpress.

Crystal Collagen Gold Powder Eye Mask:

IMG_7738

IMG_7732

20180615_063751

Mano nuomonė: Išbandžiau šią kaukę iš pat ryto, tai ir nuotrauka tokia itin autentiška. Labai sunkiai kėliausi, ir kol neatsiguliau antrą kart išjungusi žadintuvo, greitu būdu užsidėjau šiuos. Kadangi palaikyti reikėjo 15-20 min, galvojau dar nusnausiu. Aha. Iš kart pajutau, kaip mane šie padukai budina. Vėsūs, stori, tačiau pakankamai ir trapūs, imami iš pakuotės nori plyšti. Bent jau man. Šiaip kažkokio poveikio nepajutau, nes kaip esu minėjusi, rytinį patinimą man greit nuima pats organizmas, o kažkokio kito poveikio nepastebėjau. Tačiau vėl apžiūrėjau kaukę, ir ši taip pat iš Ali, todėl jos nekartosiu.

Kaina: +-0,27 ct už porą. Aliexpress.

Sraigių kaukė šią savaitę paliko tikrai puikų įspūdį ir tenka pripažinti, kad susipažinimas su paakių kaukėmis, Aldėjos dėka, mane skatina jų užsipirkti daug daugiau –  tiesa kol kas žadu apsistoti ties Eurokos ir Drogo pasirinkimu.

Tikiuosi jums buvo naudingas šis straipsnis, o šio puslapio naujienas sekti galite Facebook puslapyje ir Instagram paskyroje. Taip pat nepamirškite ir komentarų, man labai svarbu jūsų pastebėjimai, kritika ir įspūdžiai apie jūsų naudojamus produktus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: