Fotoepiliatorius Philips SC1995/00 – įspūdžiai po metų

Atrodo laikas pagaliau apkalbėti mano įspūdžius ir santykius su šiuo produktu, kurį laisvai pavadinčiau 2016 metų svajone. Nerašiau pradinio įrašo, vos jį nusipirkusi, nes norėjosi pilnai išbandyti, kiek šis produktas veiks ir pasiteisins per ilgą naudojimo periodą, nes po 8 ar 12 procedūrų labai daug papasakoti negalėjau. Beto negaliu pasakyti, jog visus metus taip nuoširdžiai naudojau šį produktą – buvo padaryta ir kelių mėnesių pertrauka, tačiau po kurio laiko grįžau į vėžes ir dabar, praėjus vos vos daugiau nei metams noriu su jumis pasidalinti savo mintimis ir kaip man sekėsi susidraugauti su šiuo produktu.

Kaip ir didelė dalis mano pirkinių, fotoepiliatorius pas mane atsidūrė netikėtai – su draugu kokį mėnesį dairėmės, kokia čia nauda bus, kokie modeliai, tačiau vis atidėdavau šį pirkinį – vis tik investicija, daug kainuoja, na, o tuo metu dirbant už vos vos daugiau nei minimalią algą norėjosi daugiau pinigų kišenėje, nei papildomo daikto ir valgyti košes likusį mėnesį. Tačiau kaip ir minėjau, dabar jau užpernai gruodžio 30 dieną išėjom nekaltai pasitrinti su draugu po parduotuves ir grįžom namo su šiuo draugužiu. Ir turiu pripažinti – tai vienas mano geriausių pirkinių.

Tiesa labai įdomus incidentas, kuomet parduotuvėje, kurioje jau buvome beveik apsisprendę jį pirkti pardavėja labai maloniai papasakojo kaip jai nuo 1 karto jis nieko nepadėjo, o jos draugei tai iš vis… Ir mūsų nuomonė jai nebuvo svarbesnė nei jos… Tad pasirinkome kitą parduotuvių tinklą, kuriame ir patarė ir nuolaidą davė. O dėl šios pardavėjos dar ir dabar kartais pakikenam tarpusavyje – ką verslui reiškia netinkami žmonės.

_MG_8417

Žinoma, pasirinkau paprasčiausią standartinį modelį be jokių papildomų antgalių – jį galima naudoti pažastims, bikini sričiai ir kojoms – prie veido kišti šio aparato niekada neplanavau, tad antgalis veidui irgi pasirodė visiškai nereikalingas – tačiau norint jį naudoti ūseliams ar kitur ant veido, vis tik manau geriau rinktis brangesnį modelį – vis tik ne veltui tie skirtingi filtrai sukurti.

Jai jau kalbam apie komplektaciją, tai bendrai mes gauname fotoepiliatoriaus body, antgalį, laidą, kosmetinę ir servetėlę valymui.

Pigus šis produktas skaitosi ir todėl, kad jame nėra akumuliatoriaus, kuris veiktų be laido. Tačiau po metų naudojimo nepajutau, kad tas laidas trukdytų, nes yra ganėtinai ilgas ir turiu gan patogią vietą juo naudotis.

Rekomenduojamas naudojimosi grafikas – pirmos 8 savaitės kartą į dvi savaites, vėliau, rezultato palaikymui naudoti kas 4 savaites. Tačiau nemanau, kad daug žmonių šis grafikas iš vis tiko, nes po 8 savaičių man tik pradėjo matytis pirmieji rezultatai.

Priprasti prie aparato nebuvo taip lengva – ta prasme viskas kaip ir nesudėtinga, bet įsivesti papildomą žingsnį kas dvi savaites, kai visa euforija baigiasi, nemeluosiu – pasimiršta. Todėl teko susidarinėti grafiką ir stengtis nepamiršti – taip su produktu pradirbau gerus 5 mėnesius. Ir rezultatas, nors netobulas, bet matėsi – nepaminėjau anksčiau, tačiau aš esu iš tų labiau meškų – stipriai plaukuota su juodais, storais plaukeliais. Taigi, po tų 5 mėnesių staiga padariau bent dviejų pertrauką ir po jų vėl grįžau prie produkto – ir ganėtinai keista, prie jau turėtų rezultatų grįžau žymiai greičiau nei pirmu kartu.

Kalbant apie odos tonus, čia yra puikus odos tonų ir plaukų spalvos grafikas – iš esmės naudojimas efektyviausias, kai oda itin šviesi, o plaukelis itin tamsus. Šviesiaplaukėms, tamsesnės odos savininkėms šis produktas gali ir nepasiteisinti, nes šviesa nepagauna plaukelio šaknies ir jos nenudegina.

skin-tone-chart-i-to-iv-368x185

Kitas svarbus aspektas, kurio nederėtų pamiršti, tai, jog prieš procedūrą bent dvi savaites prieš ir po nederėtų degintis, būtent dėl galimai jautresnės odos po procedūrų. Tad jei esate tikros ar dirbtinės saulės šalininkės, šis produktas vėl gi nebus jums tobulas.

Dar šiek tiek informacijos iš pardavėjo: 

„Philips Lumea Advanced“ yra veiksmingiausia priemonė, kuri neleidžia plaukams vėl ataugti. Reguliariai naudojami švelnūs šviesos impulsai išlaiko odą švelnią kiekvieną dieną.

 • IPL (intensyvi impulsinė šviesa, angl. „Intense Pulsed Light“) technologija pritaikyta saugiai naudoti namuose.
 • Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų.
 • Didelis langelis procedūroms greitam naudojimui.
 • Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų.
 • Penki reguliuojami šviesos energijos nustatymai pagal Jūsų odos tipą.
 • Taikymo sritys: rankoms, kojos, pilvas, bikinis, pažastys.
 • Integruotas UV filtras: Apsaugo odą nuo UV spindulių.
 • Integruota saugumo sistema apsaugo nuo netyčinių blyksnių
 • Lenktas sritis apdoroti galėsite naudodami perkėlimo blyksnių režimą.

 

_MG_8422

Produktas turi 5 šviesos stiprumo lygius, kurie labai patogūs keičiant sritis – kojas bent jau mano organizmas leidžia naudoti ant stipriausio režimo, tačiau šiek tiek jautresnes dalis kaip bikini – kartais vos ištempiu ant 3, net ir po ilgo naudojimo.

Taip pat labai įdomu pasirodė, jog daug kur skaitau apžvalgas, kad produktas galimas naudoti tik nuskutus – mano informaciniame lankstinuke rašoma, jog jį galima naudoti ir po depiliacijos – tačiau nuoširdžiai pasakius pati depiliuotis neturiu valios, o mokėti pinigus už viso kūno nuravėjimą šiek tiek gaila. Nors pabandyti knietėjo. Labai.

O visa kita paprasta – įjungiat aparatą, įremiat į epiliuojamą vietą ir kai pasirodo žalia lemputė – šaunat. Žalia lemputė pasirodo tik tada, kai produktas pilnai atremtas į odą – manau tai puikus dalykas norint apsaugoti akis.

_MG_8426

Beje, nepakalbėjom apie blyksnius – mano produkte yra 25000 blyksnių. Priklausomai nuo naudojimo zonų, tokio skaičiaus gali užtekti 3 – 5 metams. Deja, blyksnių kasetės šiame aparate (o jei labai neklystu, visuose Phillips) nesikeičia, tad pabaigus jas, teks pirkti visą aparatą. Tačiau manau per tokį laiko kiekį fotoepiliatorius atsiperka su kaupu. Jei labai labai grubiai skaičiuosime 300 blyksnių vienam kartui, mums šio produkto užteks ~83 kartams, iš kurių kiekvienas seansas mums tekainuos vos per 3 eurus.

_MG_8428

Na, pagaliau laikas pakalbėti apie rezultatus (dėl savaitme suprantamų sumetimų nerodysiu gaurų nuotraukų).

Daugiausia šį produktą naudoju kojoms – ir iš meškos kojų mano kojos tapo tikrai labiau nei pakenčiamos. Plaukeliai nebeatauga ant 85-90% kojų, o tie kurie atauga, taip pat atauga tik po keletos dienų, nei jiems būdavo įprasta, rodytis jau kitą dieną.

Kalbant apie pažastis ir bikini – dėl jautrumo ir storesnių plaukelių rezultatai mažesni, tačiau judu tinkama linkme ir dar po pusės metų manau rezultatas taps tokiu, kokio tikiuosi.

Kitas dalykas, dėl kurio neapkenčiau skutimosi, tačiau su fotoepiliatoriumi galiu pakęsti, tai, jog nusiskutus ataugant plaukeliams visada jausdavau didelį skausmą kai tarkim oda pašiurpsta, tačiau po skutimosi panaudojus fotoepiliatorių – ši problema tiesiog dingo.

Ar manau, jog reikėjo pirkti brangesnį produktą – tikrai ne, mano poreikiams pilnai užtenka ir šio. Tačiau norint rūpintis ir veido zona, verčiau nepagailėti pinigų papildomam filtrui.

Ar man patinka produktas? Tikrai taip. Ar rekomenduočiau? Taip, ypatingai šviesios odos ir tamsesnių plaukelių savininkes.

Kaina: 249 EUR. Rasite RDE.ltSenukuose ir Elekromarkt.

Tikiuosi jums buvo naudingas šis straipsnis, o šio puslapio naujienas sekti galite Facebook puslapyje ir Instagram paskyroje. Taip pat nepamirškite ir komentarų, man labai svarbu jūsų pastebėjimai, kritika ir įspūdžiai apie jūsų naudojamus produktus.

 

4 komentarai “Fotoepiliatorius Philips SC1995/00 – įspūdžiai po metų

Pridėti Jūsų

 1. Aš jau svarstau apie įrašą po dviejų metų. Iš mano pastebėjimų, tai manau, kad depiliacija lankstinuke vadinami būdai, kai plaukai šalinami jų neraunant. Juk yra ir kremai ir dar visoks velnias, o viso plauko nuravėjimas yra epiliacija :).
  Aš turiu tą su visais angaliais, bet tiesą sakant tingiu keitalioti ir veidui naudoju įprastą, nes kiek aš suprantu specialus yra saugesnis ir mažesnis, bet efektyvumas tai tas pats. Nebeinvestuočiau į tuos papildomus antgalius.

  Patinka

  1. Tikrai būtų įdomu pamatyti kaip po dviejų metų tau sekasi! Dar “šaudaisi“ kas dvi savaites?
   Užsimiegojus rašiau, tai nebepamenu ką ten skaičiau, po darbo grįžus pasižiūrėsiu, bet kai skaičiau tai dar su draugu stebėjomės dėl šio punkto. Jei kas vakare pakeisiu šią pastraipą, kad neklaidinčiau 🙂
   Na, o dėl antgalių, gal, kad aš žiauriai atsargi ar kas, bet būčiau linkusi naudoti tą antgalį – tačiau man iš vis geriausia pasirodė likti prie vaško 🙂 realiai ir nepritrūko.

   Patinka

   1. Šaudau kas kokį mėnesį pastaruosius metus. Rezultatai neblogi, bet aš užsiimu tik rankomis, blauzdomis ir veidu. Tiesa, veido nelabai ir paveikė, nors aš bandžiau eksperimentuot visaip. Su spec antgaliu, su bendru ir net su bikinio, kuris storesniems plaukams :). Kas liečia rankas ir kojas tai kadangi apšaudau aplink apgamus ir tuškę, tai labai matosi rezultatas, kai plaukeliai šalia suželia jau kitą dieną, o visa kita plika porą savaičių 🙂

    Patinka

   2. Geras! Tikrai įdomu. Aš su rankomis būtent dėl apgamų nepasiryžtu. Sakiau pirma pasinaikinsiu juos, tada pulsiu šaudyti 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: