Look Fantastic grožio dėžutė „Pretty In Paradise“ Liepa 2017

Iš ties niekada nebuvau didžiausia grožio dėžučių fanė, nes visada turiu rinktis produktus, kurie man tinka dėl savo sudėties ir šiaip įsitikinimo, kad na, nereikia man kažko, ko parduotuvė negali išsiparduoti. Tačiau praeitą mėnesį Salomėjos – Venividi.lt bloge, pamačiau produktą, į kurį varvinau seilę keletą savaičių prieš, tačiau vis tik pagailėjau pinigų tokiam žaisliukui, tai FIRST AID BEAUTY FACIAL RADIANCE PADS, o dar šį kart už panašią kainą pridėjo ir papildomų produktų – man tinka. Deja, tos dėžutės jau nebeaprašinėjau, nes gavau ją birželio paskutinę dieną, iš pašto atsiėmiau jau liepą. Žinoma, sportinio azarto pagauta, užsisakiau dėžutę dar dviems kartams, ir jei nuvils – prenumeratos po sekančios nepratesinėsiu. Tačiau tuos kelis man patikusius produktus dar aprašysiu greitu metu (ar čia tik man taip greit laikas praeina ir tada pasirodo pusės suplanuotų įrašų dar nepadariau?). Tad ilgai neplepant – skubam pakuoti dėžutės!

Na gerai, dar pasidalinsiu šiuo tuo iš savo gyvenimo. Mano įprotis keltis 6 ryto prieš darbą ir rašyti įrašus šiam blog’ui atsisuko prieš mane savaitgalį – puse 6 jau akys stačios, tad tiesiog beliko laukti, kada saulė atsisuks tinkamu kampu (nesulaukiau) ir tada pradėti pyškinti nuotraukas. Beje, mano langas yra į vakarus, o prieš mus stovi didelis baltas 5 aukštų daugiabutis, tad rytinė saulė tą baltą pastatą apšviečia taip gerai, jog jis atspindi man šviesą ir tampa tarsi reflektorius, dėl ko net rytais nuotraukų apšvietimas (dažniausia) atrodo gana neblogai. Beto vakar pagaliau sulaukiau progos pamatyti Diunkerką. Ta prasme… Nerealu. Viskas ko laukėm atsipirko su dideliu kaupu ir tai buvo vienas tų filmų, po kurio net nežinojai ką sakyti. Tiesiog reikėjo laiko susigulėti, nes filmas tikrai sunkus. Žodžiu, aš apstulbusi kaip puikiai Nolanas atliko savo darbą ir net nenaudodamas jokio kraujo kariniame filme, parodė, koks svarbus įvykis tai buvo. Jei sakyčiau, tai tai turbūt pats geriausias šių metų filmas, ir nei kiek neperdėčiau.

O dabar prie apžvalgos, nes matau mintys į kitas puses liejasi puikiai.

_MG_4714

Na, viršuje dėžutės kaip dažniausiai, katalogas su gautų produktų aprašymais ir naujas Elle numeris. Pačios dėžutės tema, „Pretty in Paradise“ kažkaip sujudino, bene vėl bus kažkoks savaiminis įdegis (šią tendenciją pastebėdavau iš kitų merginų perkančių dėžutes aprašymų) ar dar ko tikėtis. Tačiau nors ir sakiau, jog labai nesidomėsiu, dar prieš gaudama savo dėžutę peržiūrėjau keletą apžvalgų ir kažkaip stipriai nusivyliau. Bet kol atėjo laikas atsiimti savąją, kurią gaunu gan vėlai palyginus su kitomis merginomis net spėjau pamiršti ir su visiškai neblogomis nuotaikomis išpakavau savuosius produktus. Ir ne, savaiminio įdegio joje nebuvo (kas irgi džiugina).

_MG_4739

Pirmasis rastas produktas – IMEDEEN ADVANCED BEAUTY SHOT viena porcija. Trumpai tariant, tai produktas, kuriame yra su senėjimo problemomis kovojantis kiekis kolageno ir vitamino C. Išbandžiau – skanu, bet jaunesnė nepasijutau, mimikos raukšelės nedingo, tad stebuklų nedaro.

Pilnoje pakuotėje yra 10 buteliukų po 15 ml. o jų kaina – 34,95 eur.

_MG_4729

Dantų pasta REGENERATE ENAMEL SCIENCE ADVANCED TOOTHPASTE. 14 ml. Produktas padeda atstatti emalį ir atkuria dantų baltumą. Džiugina tik todėl, jog sutapo, kad manosios dantų pastos liko vos porai kartų ir dar kelias dienas nereikės eiti į parduotuvę. O šiaip kaip grožio dėžutėje, tai toks meh produktas. Faktas, kad neišsimes.

Pilna pakuotė 75 ml. Jos kaina 11,95 eur. Šios pakuotės su 14 ml kaina ~3 eurus.

_MG_4737

COWSHED CHAMOMILE REFRESHING TONER  iš tikrųjų šitas produktas man labai patiko vos atidarius, jau vienu metu galvojau, kad taps favoritu, nes tepant kaktą kitaip, nei dauguma kitų bandytų tonikų ant odos išdžiūsta ir nebelieka lipnumo – visiškai. Pardavėjai rašo, jog šis tonikas su ramunėlėmis ir levandomis (!) ramina odą vasaros laikotarpiu. Tačiau sunkiuoju būdu buvau priminta, kad VISADA skaityčiau kas tame produkte yra PRIEŠ tepdama ant veido (va todėl ir nemėgstu grožio dėžučių, nes kai skaitau, tai skaitau etiketes parduotuvėje, ne namie), tad žodžiu, šiame produkte pasirodo yra ne vienas, o du mano didžiausi priešai – rožių ir levandų ekstraktai. Faina tik tiek, kad labai nedidele koncentracija, sprendžiant iš alerginės reakcijos tik jautriausiose vietose ir tai ne pačios blogiausios. Kito toniko jie savo linijoje neturi, tad galbūt jūs galite kažką ne lipnaus pasiūlyti?

Šis keliaus į krepšelį draugei, nes buvo pradarytas, na o jo kaina už 50 ml. ~4 eurus, na, o 250 ml. kainuoja 19,45 eur.

_MG_4744

Revers Beauty & Care Hot Makeup Bronzing Powder, labai įdomu, jog apie šį produktą jokios informacijos rasti neina. Tačiau daug džiaugsmo nesuteikia. Blizgų bronzerį jau turiu iš Lidl ir žinau, jog šio tiesiog nenaudosiu. Ir nors viename užsienio blog’e radau, jog jo kaina yra $35 !!! už pilno dydžio produktą, tačiau deja, nėra jokio šaltinio, o viskas ką randu yra vokiškas kosmetikos puslapis, kuriame Revers kosmetikos bronzeriai vertinami 1,49 eur, tačau žinant, jog tai išparduotuvė, galima spręsti, jog realiai kaina ~2-3 eurus.

_MG_4748

Įšviesinantis pieštukas iš Jelly Pong Pong Highlighting Pencil. Pardavėjai rašo, jog produktas yra tinkamas daugeliui panaudojimų, tiek bazei, tiek vandens linijai, tiek įšviesinimui ar kaip maskavimo priemonė. Oj va tokius tai labai mėgstu, tačiau jau turiu kažką tokio ir šio dar neišpakuoju – greičiausiai sukomplektavusi su keletu kitų priemonių padovanosiu jums.

Kaina ~ 16 eur už 1,5 gr. produkto.

_MG_4750

Na, o šio MIMITIKA FACE SUNSCREEN SPF50 10 ml. nelipnus kremas nuo saulės veidui, taip pat tinkamas ir kaip dieninis kremas viename buteliuke. Senokai galvodavau, kad man tokio kremo reikia ir išbandžiau jį praktiškai iš kart. Man labai patinka. Nelieka balto atspalvio, nelimpa, tikrai sunaudosiu vasarai.

Kaina už 50 ml – 16,95 eur, o 10 ml kainuoja apie 3,5 eur.

_MG_4731

MOROCCANOIL HYDRATING STYLING CREAM drėkinantis kremas plaukams. 75 ml. Ok, man patinka šis produktas, reikės lėkti plauti galvos ir bandysim, bet kol kas nuotaikos ir mintys labai geros,tiek, kad gan retai naudoju priemones stiliui, labiau džiugintų koks aliejus galbūt. Taip pat sudomino ir kiti linijos produktai, bet kol dar neišbandžiau šio – susilaikysiu.

Kaina už 300 ml. 29,45 eur, o 75 ml. pakuotės kainos svyruoja apie 10 eurų.

_MG_4711

Po praeitos dėžutės mano tikėjimas šia buvo labai didelis ir jaučiu, jog nusivyliau. Taip pat nesikartosiu, bet tame pačiame Salomėjos – Venividi.lt blog’e apskaičiuota žadėta vertė 60 gbp (66,86 eur.) , na o tai, ką suskaičiavo ji tebuvo nepilni 50 eurų. Na, iš esmės vistiek daugiau, nei mokami ~16 eurų, bet sakyčiau, šie ne itin kokie. Po tokio gero susipažinimo su dėžute imu svarstyti, ar tikrai verta pratęsinėti prenumeratą. Na matysime ką mums pasiūlys Rugpjūčio Look Fantastic dėžutė.

Beto, žinokite mes tuoj pasieksime Facebook’e 400 patinka paspaudimų, todėl maža užuomina, jog ta proga skelbsiu konkursą, tad jei norite kuo greičiau jo sulaukti, spauskite patinka kairėje pusėje Facebook lange, pagrindinio puslapio viršuje arba apačioje, informacijos eilutėje.

Tikiuosi jums buvo naudingas šis straipsnis, o šio puslapio naujienas sekti galite Facebook puslapyje ir Instagram paskyroje. Taip pat nepamirškite ir komentarų, man labai svarbu jūsų pastebėjimai, kritika ir įspūdžiai apie jūsų naudojamus produktus.

2 komentarai “Look Fantastic grožio dėžutė „Pretty In Paradise“ Liepa 2017

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: