Aliexpress lobiai arba fake vs real Beauty Blender

Po vieno populiariausio savo visame bloge įrašo apie kosmetines kempinėles sulaukiau pasiūlymo išbandyti kiek brangesnę nei prieš tai pirktos kempinėlės aliexpress alternatyvą, kuri esą ne ką prastesnė už originalą. O gal net ir geresnė. Tad nesusilaikiau ir ta pačia proga atnaujinau savo Original Beauty Blender kempinėlę, todėl šiame įraše tiek originalioji, tiek aliexpress kopija iš pakuotės imtos pirmą kart. 

Pradžioje papasakosiu, kaip galima atskirti, kuri kempinėlė tikra, kuri ne, nes dažnai matau atvejų, kai internete pardavėjos teigia prekiaujančios originaliais produktais ir gavus paaiškėja, kad ne visai tai originalas. O kita įrašo dalis bus apie mano įspūdžius ir galutinė nuomonė.

  1. Pakuotės apačioje skylutė išmušta gražiai, nėra atšipusių kraštų.
  2. Teksto dydis ant pakuotės nesikerta su išgaubta briauna apačioje.

_MG_9533

3. Pakuotės dydis. Originaliosios pakuotė yra mažesnė, vrišuje, lygiai kaip ir apačioje yra skylutė, kuri tvarkingai išpjauta.

_MG_9536

4. Produkto spalva ir forma. Originalusis BB yra itin ryškios neoninės rožinės spalvos, o aliexpress kempinėlė šiek tiek blankesnė. Taip pat skiriasi ir produktų dydis ir spalvos. Originalas aptakesnis, primena lašą, ali – labiau primena kiaušinį.

_MG_9548

5. Produkto lapelis. Galbūt čia labai nesimato ir galbūt šalia neturint originalios pakuotės neitų pasakyti, tačiau asmeniškai aš matau, kuri instrukcija atspausdinta kokybiškai, o kuri su vidutinės kokybės spausdintuvu (viršus fake, apačia original).

_MG_9544

Praeitame įraše buvau užsiminusi, jog Beauty Blenderis plaunasi, ir rožinio dėl to nemyliu, bet po pirmo panaudojimo plaunant abi kempinėles to, kiek plovėsi originalas nei per plauką nepalyginsi su tuo, kiek man plovėsi analogas. Tikrai nepameluosiu, kad po pirmo plovimo jis neblogai ir pabluko. O ir vonia buvo pilna rožinių dažų.

Makiažo aplikavimas: 

Pirmoji nuotrauka – “plikas“ veidas, antroji – originali kempinėlė, trečia – aliexpress kempinėlė.

Mano įspūdžiai: 

Aš nesu linkusi palaikyti (ne kategoriškai) žinomų makiažo produktų klonų, dėl to pirmojoje apžvalgoje kempinėlės buvo be jokių vardų ar dėžučių ir šios pirkti net neplanavau. Šiuo metu mane kamuoja dviprasmiški jausmai, tačiau negaliu pasakyti, kad man kempinėlė nepatiko. Sušlapinus šį analogą jis tampa dar minkštesnis nei originalas, dėl ko buvau nustebusi pirmiausia. Antras dalykas – makiažo aplikavimas visiškai nesiskyrė nei vieno, nei kito, rezultatas irgi. Galbūt turėčiau pasakyti, kad analogas sugėrė daugiau produkto, bet tuo pačiu labai nemažai jo paliko paviršiuje ir jį čiupinėdama prieš plovimą dar išsitepiau pirštus – su originalia kempinėle to dar nepasitaikė. Man labai nepatiko, jog aliexpress kempinėlė daug dažų paliko vonioje. Tačiau, kad ir kaip norėjau jos nekęsti, paprasčiausiai negaliu. Ar kartosiu ją – vargu, nes tiesiog nesu labai didelė analogų gerbėja, kaip minėjau pastraipos viršuje, bet produktas tikrai neblogas, nors jau iš pačiupinėjimo jaučiasi, kad susinaudos daug greičiau nei originalusis, bet vien dėl to, kad pirkau išbandysiu ir tai, kiek laikys. Jeigu planavote pirkti šią kempinėlę aliexpress svetainėje – trumpai tariant rekomenduočiau. Kaina nuo 3,5 USD.

Tikiuosi jums buvo naudingas šis straipsnis, o šio puslapio naujienas sekti galite Facebook puslapyje ir Instagram paskyroje. Taip pat nepamirškite ir komentarų, man labai svarbu jūsų pastebėjimai, kritika ir įspūdžiai apie jūsų naudojamus produktus.

Vienas komentaras “Aliexpress lobiai arba fake vs real Beauty Blender

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: