Aliexpress lobiai: Brushegg. Ar verta?

Man labai patinka sniegas, kai sėdžiu prie lango ir susisukusi į chalatą rašau šį įrašą gerdama šiltą arbatą. O šiandien pakalbėsiu apie “Brushegg“, kuris savo populiarumo viršūnėje buvo dar iki man pradedant rašyti blog’ą, ir nors ilgai “laužiausi“, tačiau nusprendžiau išbandyti šį produktą, tiesa, ne originalą, bet analogą, rastą aliexpress, nes tiesiog nebuvau tikra, ar šitas žaislas prilips ar tiesiog bus kaip vienkartinis eksperimentas. O užbėgant už akių, galiu pasakyti, jog tai yra ne toks ir blogas daiktas. 

Iš dalies, netikro “Brushegg“ pasirinkimas buvo padarytas ir dėl to, kadangi tikrai nemažai kas renkasi aliexpress kaip svetainę, kurioje kainos gerokai mažesnės, mažiau keblumų siunčiantis ir pristatymo kainos mažesnės ir nors produktai nėra originalūs, tačiau čia, priešingai nei kosmetikoje, kurios nenoriu rekomenduoti dėl neaiškios sudėties, galiu pakalbėti ir plačiau, nes šį “kempinėlė“ yra tiesiog paprasčiausias silikoninis įrankis, neturintis tiesioginio kontakto su oda.

_mg_4772

Pardavėjo aprašymas lietuvių kalba:

  • Tai yra makiažo šepetėlių valiklis, kuris padės giliai išvalyti šerelius ir šepetėlius.
  • Labai praverčiantis dalykas valant įvairius makiažo šepetėlius.
  • Kompaktiškas dydis ir labai mielas, puikiai tilps kosmetinėje.
  • Visiškai naujas, pagamintas iš aukštos kokybės silikono, kuris nepažeis jūsų šepetėlių.
  • Viršuje esantys maži gumbeliai naudojami tam, kad šepetėlyje esantis muilas užputotų.
  • Grioveliai apačioje naudojami šerelių judinimui (?).
  • Skylė, esanti kempinėlėje yra tam, jog Brush Egg būtų patogiau laikomas delne, nei tarp pirštų.
  • Dydis: 7.4cm (ilgis)*5.5cm(plotis)*2.6cm(aukštis)

Linksmas faktas tas, kad instrukcijas geriausia skaityti prieš naudojant greičiausia bet kokį įrankį, nes beplaudama tik ir galvojau, kaip nepatogu laikyti jį ant pirštų ir visą laiką, kai atsibodo tas nepatogumas, pralaikiau jį delne įkišusi nykštį į vidų, kaip ir priklauso, pasirodo.

_mg_4797

Pirmas dalykas, kurį padariau dar iki naudojimo, tai su verdančiu vandeniu nupyliau šį silikoninį įrankį, tiesiog dėl šiokios tokios dezinfekcijos ir ramybės. Ir pirma, ką išbandžiau ant šio kiaušinio, tai buvo mano kempinėlės. Ir aš dėl to pasigailėjau.

Kaip matote, su išvalymu viskas kaip ir būtų gerai, bet galima matyti, jog Brush Egg yra per šiurkštus kempinėlėms ir bent jau šiai H&M kempinėlei nubrūžino šoną. Bet kažkaip to labai nesureikšminau, iš katt pamaniau, jog tiesiog gal ne toks kokybiškas daiktas ta mano kempinėlė ar kažkas tokio. Tačiau, tada jį išbandžiau ant savo favoritės ir kažkaip viskas pasidarė aišku. Šis produktas nėra tinkamas kempinėlėms, bent jau iš mano patirties. Na, tinkamas, jei norite “gilesnio“ valymo su viršutinio sluoksnio pašalinimu. Bet šiaip geriau jau plaukite kempinėles taip, kaip plaudavot iki šiol.

20170102_204801

Bet kalbant apie šepetėlius, o ypač mažesniuosius skirtus akių šešėliams ar Artis tipo šepetėlius, tai regis atradau tobulą dalyką. Pamiršau paminėti, jog valymui naudoju natūralų juodajį Afrikos muilą. Visi tie gumbeliai esantys ant kiaušinio pasiekia giliau, nei mano prieš tai taikytas braukymo į ranką metodas. Bet didesniems ir minkštesniems (kaip apačioje matomas Ecotools fan brush) ši kempinėlė buvo per silpna ir per maža, ir išplovus teko visą plovimo procesą kartoti senuoju metodu, nes ant jos buvo dar per akis žėrinčių dalelių.

_mg_4772

Visumoje, man patiko šis produktas, dabar bent jau žinau kada galiu ir kada geriau vengti naudoti, bet manau vien tai, jog mano šešėlių ir kontūravimo šepetėliai išplaunami gerokai greičiau jau džiugina ir sutaupo šiek tiek laiko.

Aišku, aš visada siūlau įsigyti originalą kurį rasite čia, tačiau jo nesiunčia tiesiai į Lietuvą ir tam, kad jį įsigytumėte, greičiausiai reikės draugų Amerikoje ar tarpininkų paslaugų.

O analogas (nesakau geresnis ar ne už originalą – nežinau) Aliexpress nuorodoje čia.

Tiesiog manau, jog tai yra vienas iš tų produktų, kuriuos esant dideliam norui, pabandymui verta įsigyti ir iš Ali, bet tai nėra kažkas must-have kosmetinėje ir pilnai visų šepetėlių valymo įrankiu bent jau man netampa.

Tad gražios sekmadienio dienos ir manau susitiksime jau netrukus. xx

Vienas komentaras “Aliexpress lobiai: Brushegg. Ar verta?

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: