Galutinė kova – Real Techniques, Beauty Blender ir Aliexpress kempinėlės

Lapkričio pradžioje, viename įraše minėjau, jog neplanuoju daryti šių kempinėlių palyginimo dar turėdama tik BB ir RT, tačiau kai į mano namus netikėtai atkeliavo kempinėlės iš Ali, kurias maniau jau senai dingusias kažkur pakeliui, nusprendžiau, jog nieko nebus, ir šį įrašą turiu parašyti. Galutine kova jį pavadinau greičiausiai dėl to, kad dalis kempinėlių po viso to keliaus į šiukšlinę, kadangi savo laiką jau atitarnavo ir iš ties lentynoje tupėjo tik dėl minties, jog kažkoks įrašas kempinėlių tematika atsidurs šiame blog’e todėl labai nepykite ir nesmerkite, jei kempinėlės neatrodo taip, kaip turėtų.

_mg_5677

Pirmą savo kempinėlę, oranžinę Real Techniques, įsigijau gal prieš pusantrų metų, kuomet jos buvo dar naujiena mūsų rinkoje ir tai, saviškę įdomumo vedama pirkau iš iherb. Bet gerokai vėliau ją sekė Beauty Blender rožinė kempinėlė ir taip keitėsi mano kosmetinėje tik šios dvi, tačiau spalio gale pas grožio blogeres pamačiau naują rožinę Real Techniques ir tiesiog užsimaniau, kad va jau šitos man tai būtinai reikia. Ir aišku po to staigiai taip pat prireikė Ali gėrybių, bet šitos greičiausiai tik iš smalsumo, nes girdėjau nemažai komentarų, kad neverta daug pinigų kišti, geriau jau pirkti pastarasias.

_mg_5683

Tad šiandien mes kalbame apie 5 kempinėles, dvi Real Techniques, vieną Beauty Blender ir dvi Aliexpress pirktas.

Pirmoji šį kart bus žymioji Beauty Blender. Kaip minėjau pradžioje, ši kempinėlė yra viena tų, su kuriomis po įrašo planuoju atsisveikinti, nes turbūt gali atrodyti nekaip, nes spalva itin skiriasi nuo pradinės kempinėlės, nes ją naudojant dažnai ji iš ryškiai rožinės nuo plovimų atsiplovė į švelnią rožinę. Žinot, dėl to man kažkaip keista ir apima nepaaiškinama panika, kas per dažai ir kodėl jie turi būti mano kempinėlėje, kurią naudoju ant veido. Tačiau jei nekalbant apie išsiplovimą, o apie patį procesą, BB man tikrai patiko, ji yra minkšta, lengvai sklaido makiažą ir nepalieka jokių nelygumų. Tačiau vis dar abejoju, kad šis produktas yra vertas 20 eurų, būtent kodėl, skaitykite toliau.

Sausa kempinėlė įvairiais kampais.

Tikiuosi eina pamatyti skirtumą, kalbant apie šią kempinėlę sušlapintą ir sausą, lyginant ją su dviem eurais, galiu pasakyti, ji išsipučia bent jau tris kartus ir tampa tikrai didele su kuria lengvai prieinami visi veido kampeliai. Taip, tikrai neturiu nieko prieš ją, bet tik tas kainos aspektas, kuomet turi ją keisti kas tris mėnesius šiek tiek atbaido.

Oranžinė  Miracle Complexion Sponge iš Real Techniques – na, ši visiškai dabaigta tiesiog lygiai taip pat laukia iškeliavimo. Apie šią kempinėlę turiu pasakyti tik tai, kad ji nėra tokia minkšta kaip Beauty Blender, tačiau vistiek yra minkšta ir nesukelia jokio nepatogumo ar didelio spaudimo jausmo ją naudojant. Lygiai taip pat man patinka ir kirstas viršus, su kuriuo patogu pasidaryti baking’ą ant veido ar tiesiog dėti produktą ant skruostų. Iš ties, kalbant apie kainą – ją iherb pirkau už nepilnus 6 eurus, todėl po tokio skirtumo kainose, tas minkštumas visiškai lieka nuošalyje. Tiesa, ši kempinėlė yra linkusi “šertis“, ką pastebėjau visai nesenai, kai ant veido pradėjo veltis keisti oranžiniai gabaliukai. Tačiau ją turiu kiek daugiau nei tris mėnesius, todėl net nekeista.

Sausos kempinėlės nuotraukos įvairiais kampais.

Šlapia kempinėlė lygiai taip pat kaip Beauty Blender’is išsipučia bent jau tris kartus, o kosmetikos aplikavimas su ja lygiai taip pat yra itin patogus ir galėčiau pasakyti, kad nuo blenderio šiuo aspektu visiškai nesiskiria, lygiai kaip ir nesiskiria aplikavimo klausimu. Tačiau kitu aspektu – nei kart BB man nepradėjo “šertis“ taip, kaip pradeda “šertis“ Real Techniques kempinėlė.

MIRACLE SCULPTING SPONGE iš Real Techniques. Ši kempinėlė be jokių abejonių yra visiškas mano favoritas. Ją nusipirkau spalio gale, todėl į spalio geriausius nedėjau, nes vistiek, mėnuo nepraėjo. Ir žinot, pirkom kempinėles kartu su drauge, jai rekomendavau oranžinę, nes tiesiog nežinojau ko tikėtis iš šios, bet po rekomendavimo ir išbandymo savosios labai pasigailėjau ir jei būčiau žinojusi kokia kokybė bus šios, vienareikšmiškai būčiau sakiusi imti šią. Kodėl? Nes ji yra pats artimiausias kada nors mano turėtas daiktas panašus į Beauty Blender. Tiek minkštumu, tiek tekstūra. Žinoma, ji turi tiek didesnį, tiek mažesnį kirstą kampą ir atrodo man perplyš pusiau po ilgesnio naudojimo, bet kol kas visa situacija pilnai kontroliuojama ir jokio plyšimo nematau. Tačiau jei abejojate, ar rinktis BB ar šią RT, vienareikšmiškai – tik šią. Ją radau Douglas, už 9,99 eurus, kitaip tariant pusę kainos.

Sausa kempinėlė iš įvairių pusių.

Šlapia kempinėlė nepadidėja tiek, kiek padidėja pastarosios dvi, tačiau vistiek išlaiko savo minkštumą ir visi kampai puikiai tinka panaudojimui tiek su maskavimo priemone, tiek su pudra. Kol kas neturiu jokių priekaištų.

Na ir paskutiniosios, iš Aliexpress, kempinėlės, kurios kartu sudėjus man kainavo apie dolerį. Jas nusipirkau kaip ir minėjau tik vedama smalsumo, nes juk merginos giria, kam mokėti keletą ar keliasdešimt eurų, vien dėl kempinėlės. Taigi, ta intriga ir nedidelė kaina mane papirko. Tiesa, juokingiausia istorija ta, kad jas gavau net nežinau kada, bet mano tėvų namuose tuo metu buvo remontas ir jos kažkur nusimetė, o niekas taip ir nepasakė, kad gavau kažkokią siuntą, bet ir aš labai nesigraužiau, pagalvojau, kad galbūt eilinį kart siunta dingo ir sėkmingai pamiršau. Bet bet bet, praeitą savaitgalį radau jas – tiek šią mėtinę, tiek juodą, mažesnę. Ir pirmi įspūdžiai visiškai neigiami. Kai tą rytą dariausi makiažą viskas baigėsi tuo, kad sugebėjau paskirstyti pudrą ant vieno skruosto, ir tai siaubingai nelygiai, tie maži rutuliukai kaip dėta pudra liko ant veido tiesiog kaip apvalios ateivių juostos laukuose. Ir be abejo, šios kempinėlės ITIN kietos, ir nors nesu jautruolė, bet tas “mušinėjimas“ į veidą man pasirodė visiškai nemalonus ir nevertas net mažos kainos, dėl kurios aspekto galbūt ir galėčiau pakentėti. Todėl tiek viena, tiek kita kempinėlės nei trupučio nevertos savo kainos, ir tos, kurios sako, kad neverta mesti pinigų ant brangesnės kempinėlės (kad ir RT Miracle Complection) tikrai nežino apie ką kalba.

Kadangi rašiau ir apie kitas, ši kempinėlė beveik nepadidėja sušlapinta ir man rodos, kad ir kiek ją bandyčiau šlapinti, visas vanduo lieka daugiau mažiau paviršiuje, todėl ir produkto sugėrimas į ją tampa didesnis, na arba tik man taip pasirodė.

Taip pat ir juodoji, daug netuščiažodžiausiu, nes viską apkalbėjau su mėtinės spalvos kempine, tačiau pridursiu, kad tokio kieto daikto prie savo paakių tikrai nenorėčiau kišti.

Šlapia kempinėlė ir jos dydis.

_mg_5785

Pabaigsiu šį įrašą tuo, kad tikrai nesakau, jog Beauty Blender kempinėlė yra kažkuo prastesnė už kitas – ji ilgą laiką mano kosmetinėje užėmė didelę vietą ir buvo naudojama itin dažnai (kas greičiausiai matosi ir iš spalvos), tačiau Real Techniques su šia naująja kampuota kempinėle tikrai pasistengė ir manau ji verta pagyrų ir pripažinimo. Žinoma, jei jums nesudaro esmės kaina, džiaugiuosi už jus ir jūsų pasirinkimą, tačiau mane pilnai tenkina ir pigesnė alternatyva, todėl nekišu savo nuomonės jums, tiesiog išsakau ją ir savo pastebėjimus, kaip ji veikia mano odą ir kasdienį makiažą. Todėl man, kaip ne profesionalei visiškai užtenka pigesnių alternatyvų ir džiaugiuosi, jei kažką naujo papasakojau ir jums. Taip pat, maža žinutė apie Aliexpress kempinėles – jos tikrai nevertos savo kainos, na, nebent jomis puošite savo kambarį prikrovę jų į vazas ar kitus stiklinius indus (bet argi kas nors taip daro?), todėl siūlau geriau aplankyti iherb, topbeauty, douglas ir kitas grožio prekių parduotuves ir už šiek tiek didesnę kainą išbandyti produktus, kuriais jūs tikrai džiaugsitės.

O kur galite įsigyti produktus rasite čia:

3 komentarai “Galutinė kova – Real Techniques, Beauty Blender ir Aliexpress kempinėlės

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: