Black Chrysantemum “stebuklingi“ lūpdažiai su gėle || Aliexpress lobiai

Visai nesenai Youtube visi kaip susitarę bandė prabangius lūpdažius su gėle ir negalėjo jais atsidžiaugti, žinoma, orgininaliais, Kailijumei firmos siūlomais grožiais, kurių vienas kainuoja bent 25 USD. O man, eilinį kart toks pažaidimas nepasirodė kažkuo ypatingas, kad galėčiau leisti sau pirkti jį už tokią kainą, o taip pat, peržiūrėjau nemažai filmukų, kuriuose buvo giriami ir Aliexpress siūlomi produktai. Todėl mes šiandien nelyginsime nieko, tiesiog pakalbėsiu apie tai, kokie pirmi įspūdžiai naudojantis šiais lūpdažiais mane aplankė. 

_mg_4056

Kaip ir kiekviename įraše, trumpai paminėsiu, jog dėl neaiškios sudėties nesidalinu šių produktų nuorodomis, ir jų naudojimo nerekomenduoju. Tačiau galbūt mano įrašai bus reikalingi toms, kurios jau kurį laiką varvina seilę į tam tikrą produktą, norėdamos jį įsigyti. Bet bet kokiu atveju, visoms patariu geriau pataupyti ir nusipirkti produktą, kurio tikroji sudėtis yra tokia, kokią galime matyti etiketėje.

Taigi, grįžtant prie produktų, smalsumo ir youtube pagyrų vedima nusprendžiau save panaudoti kaip bandomąjį triušį ir išbandyti visur garsiai skambančius lūpdažius su viduje įlieta gėle, ir, kaip pažada pardavėjas, keičiančius spalvą pagal kūno temperatūrą.

_mg_4087

Pirmoji, spalva pavadinta Lemon, tačiau kvepia kažkokiomis gėlėmis. Bent jau nebuvau šitam reikalui alergiška, nes normaliai pauosčiau ir supratau, kad jie kvepia ne vienodai tik dabar, rašydama šį įrašą, nuotraukas, kaip žinia, darau gerokai anksčiau. Tačiau pats kvapas itin stiprus, ir nors užtepus ant lūpų greitai dingsta, bet atidarius pakuotę tikrai smogia tikra banga.

_mg_4089

Viduje turime gėlytę, kuri tikrai suteikia žavesio pačiam produktui ir atrodo, jei būtų permatomoje pakuotėje, galėtų tiesiog stovėti lentynoje. Asmeniškai man, atrodo gražiai.

_mg_4097

Na, o ant lūpų ši spalva iš oranžinės persikinės tampa ryški rožinė, kuri greičiau atrodo panaši į tą gėlytę viduje, nei į patį lūpdažį. Kiek ryškesnė nei nuotraukose. Užtepimas ganėtinai malonus, kažkuo primena Eos, lai nesupyksta jų mylėtojos. Produktas nėra labai riebus, taip pat ganėtinai greitai visas slidumas kažkur prapuola ir mums ant lūpų lieka tik spalva. Bet bet bet, ne viskas taip paprasta. Laikant šį produktą ant lūpų ilgiau, prasideda tam tikras perštėjimas, visiškai ne stiprus, tačiau jaučiamas. Ir tas pats galioja visoms spalvoms. Būtent dėl to nerekomenduoju jokių produktų iš Ali niekam.

Bet dabar sėdžiu jau turbūt valandą ir mano lūpos vis dar turi spalvą ir pasakysiu, jei ne tas perštėjimas, ji man tikrai patiktų.

Na, apie kitus taip neišsiplėsiu, nes apart kvapo ir spalvos, jie nesiskiria nei jausmu ant lūpų, nei kažkokiomis savybėmis, tiesiog parodysiu kaip šie produktai atrodo ant manęs ir apačioje parašysiu ką apie šiuos produktus mastau.

_mg_4110

_mg_4122

Spalva Grape. Kaip galima matyti nuotraukoje, spalva lieka tokia pati. Kvepia taip pat tomis vynuogėmis iš žele indelių (jei kas pamenate tuos vieno kąsnio žele gabaliukus plastikinėse pakuotėse)

_mg_4136

_mg_4147

Ir trečioji spalva – Peach. Kvepia tikrais persikais, o pats lūpdažis iš pirmo žvilgsnio panašus į pirmąjį mano aprašytą – Lemon. Kvepia irgi kaip sintetinis persikas. Beje, juo pasidažiusi rašau šį įrašą ir arčiau prikišusi lūpą prie nosies jaučiu tą kvapą dar gan neblogai.

Taigi, pabaigai, daug neišsiplečiant, tai yra pats blogiausias mano bandytas produktas iš Ali, ir nors idėja su gėlėmis man patinka, tačiau jokiu būdu nesiūlau bandyti šio lūpdažio, net ir toms, kurioms jis galėjo pasirodyti mielas ar vertas nuodėmės, nors ir nesat didelės šio kinų tinklo produktų kopijų mėgėjos. Na, nebent jo nenaudosit, o tiesiog laikysit lentynoje, bet ir tai, pakuotė tikrai neatrodo labai graži. Taip pat mano pradžioje paminėtas spalvos keitimas pagal kūno temperatūrą – mitas, spalva kokia buvo, tokia lieka, na, nebent parausta nukankintos lūpos, kurios po šių produktų maratono tikrai nebus pačios geriausios buklės bent keletą dienų. Taigi, ką bandau ant savęs, bandau savo noru, tam, kad galėčiau nerekomenduoti jums.

Na, o po tokių produktų dingsta noras kažką iš ten pirkti (bet tai irgi tam tikras pliusas, kam gadintis sveikatą, ypač kai aplink yra daug nebrangių ir stebėtinai kokybiškų alternatyvų). Tad nusivalom visas nesąmones ir einam lepinti lūpų kažkuo, kas turi mums naudingų savybių, kad ir tuo pačiu medumi, o už atlikusius pinigus nusiperkam “Milką“, visgi akcija, 1+1 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: