Naras vaivorykštinė įšviesinimo pudra. Ar verta tikėtis gero iš Kinijos?

Mano namuose šio tipo produktai veisiasi greičiau, nei bet kas kitas, todėl ir savo pasakojimus apie įšviesinimo pudras pradėsiu ilgai netempdama, nes jei ne dabar, tai greičiausiai greitu metu jau gausis vienas ištisinis mėnuo, pilnas įrašų apie jas. Tad šiandien amerikoje hitu tapęs Vaivorykštinis Highlighter, nors manasis visai ne iš jos. 

Pirkti iš oficialaus padavėjo tiesiog neleido kišenė ir baimė vėl atsidurti muitinėse net nežinant, ar gausi savo produktą sveiką, todėl leidau sau užsisakyti šį iš Ali, tačiau tikrai nepasidalinsiu šio produkto nuoroda, dėl paprasčiausio saugumo – aš rizikuoju savo galva “ant savęs“, tačiau visiškai suprantu, kad mes nežinome nei jo tikslių ingredientų, nei sąlygų kaip jis gamintas, todėl tik dalinuosi įspūdžiais ir nedidele rekomendacija arba ne tokioms pat “bebaimėms“ kaip aš.

_mg_4820

Taigi, produktą gavau ganėtinai greit, arba bent jau man taip pasirodė, todėl trumpai apkalbėsiu patiko jis man ar ne, jo padengimą ir parodysiu kaip jis atrodo ant odos.

_mg_4288

14458868_1069725356438264_1033903007_n

Taigi, kadangi šiandien Helovynas, todėl ir priemonė pasirinkta ne atsitiktinai, nes greičiausiai, tai nėra (o gal kaip tik yra) produktas, kurio kasdien nenaudotume, nes bent jau pažiūrėjus į jį pirmą kart, atrodo kaip galų gale jį naudoti? Ant šio produkto pakuotės parašyta, jog jį galime naudoti ne tik kaip įšviesinimo priemonę, tačiau ir kaip 6 spalvų šešėlius. Taigi, mėgstančioms spalvas, tas universalumas visada būna vertas dėmesio.

O kaip atrodo perbraukus pirštu, žiūrėkite žemiau, nors gaila, jog violetinės spalvos nepagavau: _mg_4291

Tiesą sakant, iš Ali produkto niekada nesitikiu geros kokybės ir pigmento, tačiau po pirmo perbraukimo tiesiog nustebau, nes tiek ir pačio pigmento pagavau itin daug, lygiai taip pat ir konsistencija buvo tokia minkšta ir kreminė, kad keletą sekundžiu net suabejojau, ar tikrai šis produktas iš ne itin kokybe pasižyminčios svetainės, kadangi tikrai turiu mažiau kreminių ir sunkiau paimamų pudrų iš mūsų lietuviškų parduotuvių.

_mg_4297

Kvailoka istorija su šia nuotrauka, kadangi po ranka neturėjau šepetėlio, tai tiesiog tuo pačiu nubrauktu pirštu perbraukiau per skruostą, su mintimi, kad kada nors pasidarysiu nuotrauką ir su šepetėliu. Tačiau taip neįvyko ir va ką turim! Vis dar myliu šį pigmentą. Deja nuotrauka tikrai neatspindi spalvų ryškumo, o paprasčiausiai net ir aš suvokiu, jog su tokiu highlighter’iu, tikrai niekur iš namų neišeisiu. Bet bandom toliau.

_mg_4302

O va šioje vietoje darosi gražu. Pasukiojus paprastą šepetėlį po visą produktą maišant spalvas išgavau itin lengvą, sidabru tviskantį grožį. Galbūt ir šis gan prastai matomas nuotraukose, nes itin subtilus ir nors nėra visiškai “my cup of tea“, tačiau tam tikroms progoms (kasdiena irgi yra proga), kai neturi žibėti kaip Edvardas iš “Saulėlydžio“, jis puikiai pasitarnauja ir kas keisčiausia, visiškai nekemša porų.

_mg_4304

O pabaigai – sudėtis, kurios tikrumu taip pat galime abejoti arba priimti kaip tikrą, tačiau turime ką turime.

Iš ties, man šis produktas yra antras pagal meilę Ali produktas, ir nors tikrai negaliu rekomenduoti, kad būtinai jį įsigytumėte, tačiau galbūt nuo seniau norėjusioms pirkti galiu parodyti ar tai tikrai daiktas vertas dėmesio ir ar reikia leisti savo pinigus ant jo, nes mes kiekvienas atsakingas už save ir kiekvienas “kvailiojame“ kitaip. Tad gražios “vaiduoklių“ dienos, susitiksime greit! xx

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: