“Juk sakei, kad daugiau J.S. lūpdažių nebandysi“ arba Fake vs Real Jeffree Star lūpdažiai

Tikra tiesa, prieš keletą dienų išdėjau į šuns dienas savo nusipirktą Jeffree Star lūpdažį, o dabar toliau darau eksperimentus. Na, tam mes čia ir susirinkome! Jei dar nepabodo interneto platybėse sklandantys youtube video su šio produkto fake vs real, kviečiu prisijungti ir perskaityti dar ir mano pastebėjimus! 

Taigi, pradžioje užduosiu jums mįslę, apačioje esančioje nuotraukoje yra vienas tikras ir trys netikri produktai, pabandykite atspėti, kuris tikras, o kurie ne, ypač, kai jų visų pakuotės visiškai skirtingos spalvos. Nekalbu apie originalą, tačiau mano aliexpress’o “lobiai“ pirkti iš vieno pardavėjo, todėl tas pakuočių skirtumas nustebino. Labai apsidžiaugčiau jei savo spėjimus parašytumėte komentaruose, o tik po to skaitytumėte įrašą toliau.

_mg_3522

Kas spėjo, kas nespėjo, bet tęsiame įrašą. Išbandžiusi šiuos netikrus lūpdažius tenorėjau atsiprašyti ir atsiimti viską, ką blogo apie originalų parašiau anksčiau, nes lyginant su “padielkiniais“ produktais, mano veliūrinis lūpdažis tampa pačiu geriausiu ir nuostabiausiu kada nors sukurtu produktu.

_mg_3531

Spalvos iš kairės į dešinę – Dominatrix (fake), Androgyny (real), Androgyny (fake), Posh spice (fake). Androgyny pasirinkau specialiai palyginimui, o kitas tiesiog pasižaidimui, nes tokios spalvos kaip Posh Spice greičiausiai niekada nenaudočiau viešumoje, tad galvoti apie originalą, manau neverta, o vienkartiniam pažaidimui puikiai tiks ir šis.

Taigi, pradėsim nuo mažo palyginimo mano turimų padirbto ir tikro lūpdažių. Tiesa, viršutinėje nuotraukoje iš kart galima matyti, kuris iš jų tikras, dėl to nedidelio tarpelio tarp buteliuko ir kamštelio (taip pat ir dėl lipduko ant pakuotės dugno). O dabar grįžtame prie palyginimo. Spalvos matosi, jog tikrai skiriasi – tikrasis yra kiek šviesesnis, tačiau patys buteliukai be to tarpelio, stebint iš šono, skirtumo neturi jokio, kalbant tiek svorio, tiek pačios buteliuko kokybės atžvilgiu.

_mg_3504

Lipdukų skirtumas (kairė – tikrasis, dešinė – padirbinys).

_mg_3660

Spalvų skirtumas ant plastikinio padėkliuko. Kalbant paprastai, neoriginalo spalva man patiko šiek tiek labiau, greičiausiai dėl meilės tamsioms spalvoms, bet taip pat labai nesunkiai galima pastebėti ir tai, kad vienu perbraukimu originalas palieka daug daugiau produkto, negu padirbinys dviem.

_mg_3500

Taip pat ir tarp lazdelių galime matyti skirtumą – pirmoji, originalo, skaidri, plati, na, o padirbtoji tiesiog dar viena pigi, klasikinė lazdelė.

cats

Skirtumas tarp spalvų taip pat matomas – padirbinys linksta link raudonos, kuri man tikrai patinka, na, o tikrasis tokios pritemdytos tamsios rožinės, kurios iki galo niekaip neapibūdinsiu, bet esmę ir skirtumą matote. Turiu pridurti, kad antrasis tepasi visiškai ne tolygiai ir lūpos atrodo dėmėtos, bet du sluoksniai padėtį kiek pataiso. Taip pat ir kalbant apie lipnumą. Šių dviejų produktų lipnumo visiškai negaliu palyginti tarpusavyje, tačiau, kaip ir minėjau ankščiau, po, tiek šio, tiek kitų netikrų J. Star lūpdažių pabandymo, turiu pripažinti, kad tikrasis tikrai nėra lipnus – nei trupučio.

cats

Žiūrim toliau. Taip atrodo visos spalvos ant plastikinio padėkliuko. Iš tikrųjų, žiūrint į šią nuotrauką, man patinka jos visos.

_mg_3543

Tačiau visas smagumas prasideda čia: išbandoma spalva – Dominatrix, daug nekomentuosiu, tačiau dabar ši nuotrauka jums viską paaiškins už mane. Ant lūpų spalvą tikrai myliu, tačiau tik iki to laiko, kol reikia nusišypsoti. page

Na, o Posh Spice analogas, atrodo kiek baltesnė ant mano lūpų nei nuotraukoje, ant viršutinės lūpos permatomas, bendrą vaizdą susidaryti galite nuotraukoje. Tiesa, šypsantis suskeldėjimo nei šis, nei Anrogyny analogas išdžiūvęs neturėjo.

_mg_3652

Prieš pabaigdama įrašą atsiminiau, jog niekur nerašiau apie kvapą – Jeffree Star savo video reklamuoja, kad jie turi kažkokį kvapą, lygiai taip pat, kaip tai minėjo ir kiti vloger’iai, tačiau mano originalusis buvo visiškai visiškai bekvapis, todėl šiek tiek pasimečiau, kai analogai atkeliavo kvepėdami stipria burbuline guma (tačiau kvapas ne per daug įkyrus).

Na, o pačiai pabaigai, tikrai visiškai nerekomenduoju pirkti šios firmos analogų iš Aliexpress, tai aš padariau tik dėl eksperimento, nes, pirmiausia, mes nežinome jokios sudėties, antra, mes niekaip negalime palyginti ir jų kokybės, kai jie nei per puse neprilygsta tikrąjam Jeffree Star Velour Lipstick, todėl tai papraščiausias pinigų išmetimas į balą. Ir taip, šiame įraše savo nuomonę apie originalą išdėsčiau visiškai priešingai nei pirmąjame – bet ji nesikeitė, aš manau, kad tas lūpdažis yra tikrai geras, tačiau jis neperšoko mano kartelės, kurią jam kėliau (ji gal buvo ir per aukšta, nežinau). Tačiau lyginant šį ir Kinijoje pagamintus analogus, jie papraščiausiai net nelyginami. Taip pat pažadu, jog šių netikrų lųpdažių daugiau tikrai nenaudosiu, geriausiu atveju pasiliksiu kaip aksesuarą savo lentynai.

Tad, tikiuosi šis įrašas jums buvo aktualus, gražaus sekmadienio! xx

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: